
6 months ago
Когда 1 раз проходишь на пацефисте
Next up
Нормально или нет?
Песня Wasted (это не сложно)
хз чо так мало фпс на съёмке, воощбе в игре 380-480
.
Птиздец только воис чат себе сделал
Что вы скажите если гж блокнут в рф?
Happy Valentine’s Day! @OperaGX
dropped the Valentine’s-inspired game Maximum Load. Guide PC Man through a satisfying install. 🥵
2 quests celebrating the game have entered your log! Play #MaximumLoad here: https://bit.ly/maximumload
Санс















0 comments