Game
Four Night's At BorisRus:the shjow is begin

1 year ago

ребзи сегодня девлогов не будет,но я покажу кусочек скрипта,теперь догадывайтесь для чего они)

guys there won't be any devlogs today, but I'll show you a piece of the script, now guess what they're for)




0 comments

Loading...

Next up

ВАУ,это первая игра которую я не забросил,УРАА

WOW, this is the first game I haven't cancelled, HOORAY

итак...ПОГНАЛИ

с днюхой @borisru

they're never making the origami car...

Тизер #1 (не скажу к чему, сами догадайтесь)

Gameplay Teaser

в общем,у игры появился тг канал,так что бегом туда

УРААААААААААААААААААААААААА

Activity Report #2

some one in my home,help me

кто то в моём доме,помогите мне