Game
The Moon Collapse

2 years ago

Решил релизнуть Саундтрэк (Зачем? хз)

I decided to release the Soundtrack (Why? Idk)




0 comments

Loading...

Next up

Переделываю I Wanna Be Someone

Remaking I Wanna Be Someone

[RUS ONLY]

Я создал свой тгк, хз зачем ._.

Но можете зайти если есть желание

https://t.me/+Ig8Wbf-2cMUwZDIy

The game is still being worked on. Работа над игрой всё ещё идёт.

Happy #WIPWednesday! Are you working on a game? Making some art? Practicing a song? Something else? Tell us in the comments!

...

This track plays on the haunted ship… 🎶🚢 The atmosphere is super mysterious and chilling! 👻💀 Can you feel the eerie vibes?

#indiegames #gamedev #soundtrack #hauntedship #mystery #gameaudio #tankito

Kit Bodega

Caramelldansen

Too Many Games is this Friday! Be there or be Slime!

Virtual "assistant"

Виртуальный "помощник"