2 days ago

Yaaay i have 300 subs




2 comments

Loading...

Next up

Я сделаю ларп на лемминга, если этот пост наберёт хотя бы 15 лайков

I have almost 300 subs

That's awesome

Кто его помнит?

Breaking news

Moonar (@moon_sprktiv ) broke his monitor yesterday

I just got bored, and I started making AI slop doorbell guy collection

Yup, it's veeeery small collection, but soon i will add more pic here

.

(u can write too, i don't mind)

Для чего лемминг использовал ИИ

Почему лемминг запостил в своем ТГК скриншоты мульта про Спрунки

Серьезно нахуя

What happened to my toy

Also, #DeltaruneTomorrow